top of page
1.docx.jpg

COACHING

LIFE COACHING

BUSINESS COACHING

PRACUJĘ JAKO COACH Z OSOBAMI INDYWIDUALNYMI, KTÓRE MAJĄ GOTOWOŚĆ DO PRACY NAD SWOIMI CELAMI. TO OZNACZA RÓWNIEŻ PRACĘ Z BARIERAMI ZARÓWNO WEWNĘTRZNYMI JAK I ZEWNĘTRZNYMI.

TEMATEM PRACY COACHINGOWEJ MOŻE BYĆ ZARÓWNO CEL ŻYCIOWY LUB ZAWODOWY. NIE MARTW SIĘ JEŚLI CZUJESZ, ŻE NIE MASZ CELU TYLKO PROBLEM. WSPÓLNIE, PODCZAS PIERWSZEJ SESJI PRZEFORMUŁUJEMY PROBLEM W POZYTYWNY I REALNY CEL.

LICZBA SESJI ZALEŻEĆ BĘDZIE OD CIEBIE I POZIOMU TWOJEJ ŚWIADOMOŚCI.


CZYM WŁAŚCIWIE JEST COACHING?

COACHING JEST PROCESEM, KTÓREGO GŁÓWNYM CELEM JEST WZMOCNIENIE KLIENTA ORAZ WSPIERANIE GO W SAMODZIELNYM DOKONYWANIU ZAMIERZONEJ ZMIANY, W OPARCIU O WŁASNE ODKRYCIA, WNIOSKI I ZASOBY (CYT. INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY).


# JEST PROWADZONY NA BAZIE PYTAŃ


# PROWADZI DO ŚWIADOMEGO DOKONYWANIA ZMIAN


# WSPIERA KLIENTA W OSIĄGANIU CELÓW


# DROGĄ DO CELU JEST ROZWÓJ KLIENTA


# KLIENT KORZYSTA Z WŁASNYCH ZASOBÓW, TALENTÓW I MOŻLIWOŚCI 


# KLIENT SAM PODEJMUJE DECYZJĘ, KTÓRYCH ZASOBÓW CHCE UŻYĆ


# COACHING WYZWALA NATURALNY POTENCJAŁ KLIENTA


# KLIENT PONOSI PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWÓJ WYNIK


TO OZNACZA, ŻE NA SESJI NIE BĘDĘ CIĘ UCZYĆ NOWEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI, ALE POKAŻĘ JAK INACZEJ MOŻESZ WYKORZYSTAĆ TO CO W TOBIE NAJLEPSZE, PO TO BY OSIĄGAĆ WYMARZONE CELE I REZULTATY.


MOJE KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE DO ROLI COACHA


KAŻDY CZŁOWIEK POSIADA NATURALNE TALENTY.  MOIMI SĄ EMPATIA, RELACJE Z LUDŹMI, POSZUKIWANIE ROZWIĄZAŃ I SZEROKIE SPOJRZENIE NA WĄSKIE TEMATY.


OD 9 LAT PRACUJĘ Z LUDŹMI. WIEDZĘ O SZEROKO ROZUMIANYM ROZWOJU I CZŁOWIEKU ZDOBYŁAM WSPÓŁPRACUJĄC Z CENTRAMI ROZWOJU KOMPETENCJI I KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH, OŚRODKACH WSPIERAJĄCYCH PRZEDSIĘBIORCÓW I STARTUPY, KOŃCZĄC STUDIA PEDAGOGICZNE, NA CO DZIEŃ WSPÓŁPRACUJĄC Z PSYCHOLOGAMI, COACHAMI I PEDAGOGAMI ORAZ OBSERWUJĄC LUDZI.


NAPRAWDĘ WIERZĘ, ŻE KAŻDY CZŁOWIEK POSIADA WSZYSTKO CO JEST MU NIEZBĘDNE DO OSIĄGANIA SUKCESÓW. JA ZAŚ MAM NARZĘDZIA I WIEDZĘ JAK TO ODNALEŹĆ ORAZ UMIEJĘTNIE WYKORZYSTAĆ.


JESTEM CERTYFIKOWANYM COACHEM I NALEŻĘ DO INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY: POSIADAM CERTYFIKAT COACHINGU INDYWIDUALNEGO - INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY ORAZ JESTEM W TRAKCIE CERTYFIKACJI TEAM COACHINGU - INTERNATIONAL COACHING COMMUNITY.


W PRACY JAKO COACH WYKORZYSTUJĘ RÓWNIEŻ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIA Z ZAKRESU ROZWOJU KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH I PRZEDSIĘBIORCZYCH ZDOBYTĄ W ROLI TRENERA I FACYLITATORA.


zapraszam do współpracy,

Julia Skrzypkowska

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i energii którą Pani Julia wkłada w swoją pracę.

 Nasze spotkania zaowocowały, jestem w trakcie założenia swojej działalności. Wszystkie wskazówki pomogły mi określić profil mojej działalności, skierować moje działania w odpowiednim kierunku. 

Czułam się zaopiekowana, spotkania z Panią Julią dodały mi pewności siebie. Stworzona wspólnie strategia działania była głównym motorem do dalszego dzałania. 

Pani Julia jest bardzo sympatyczna pełna dobrych pomysłów  i chęci do pomocy. Cieszę się że spotkałam na swojej drodze taką osobę. 

Justyna

bottom of page