top of page

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i energii którą Pani Julia wkłada w swoją pracę.

 Nasze spotkania zaowocowały, jestem w trakcie założenia swojej działalności. Wszystkie wskazówki pomogły mi określić profil mojej działalności, skierować moje działania w odpowiednim kierunku. 

Czułam się zaopiekowana, spotkania z Panią Julią dodały mi pewności siebie. Stworzona wspólnie strategia działania była głównym motorem do dalszego dzałania. 

Pani Julia jest bardzo sympatyczna pełna dobrych pomysłów  i chęci do pomocy. Cieszę się że spotkałam na swojej drodze taką osobę. 

Justyna

1.docx.jpg

COACHING

LIFE COACHING

BUSINESS COACHING

Twoja Droga do Osiągnięcia Celów

 

Specjalizuję się w prowadzeniu sesji coachingowych dla osób, które pragną pracować nad swoimi celami życiowymi i zawodowymi. Moją misją jest wspieranie klientów w przełamywaniu bariery oraz osiąganiu zamierzonych celów.

Coaching z Pasją i Doświadczeniem

Moje podejście do coachingu opiera się na pasji do pracy z ludźmi oraz na solidnym doświadczeniu zdobytym podczas 11 lat pracy w branży rozwoju osobistego.

 

Moje Kwalifikacje i Certyfikacje:

  • Certyfikat Coachingu Indywidualnego - International Coaching Community

  • Certyfikacja Coachingu Zespołowego - International Coaching Community

  • Certyfikat Coachingu opartego na NVC -  Pernille Plantener akredytowany ekspert The American Coaching For Transformation School.

  • Prowokatywność w coachingu - Provocare

Jak Wygląda Nasza Współpraca?

W trakcie sesji coachingowych skupiam się na odkrywaniu Twojego potencjału i wspieraniu Cię w podejmowaniu świadomych kroków ku osiągnięciu celów. Moja rola polega na stworzeniu bezpiecznej przestrzeni do eksploracji Twoich marzeń i wyzwań, a także na inspirowaniu Cię do działania.

Zapraszam do Wspólnego Odkrywania Twojej Mocy

Jeśli jesteś gotowy na transformację i chcesz skorzystać z wsparcia coacha, serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Razem możemy odkryć Twoją siłę i osiągnąć sukces!

bottom of page